Już w sprzedaży!

Miło nam poinformować, że książka dla dzieci „Jak zostać Genialnym Hultajem” jest już dostępna w sprzedaży!

A kupić można ją tu: https://stateoftheart.agency/sklep/

Czy wiesz, kim jest genialny Hultaj?

To ktoś, kto ma w swojej naturze wolę zmieniania świata na lepsze, nie zgadza się na zastaną rzeczywistość i poświęca czas, aby się doskonalić i być najlepszym w swojej dziedzinie. To także ktoś, kto odważnie dąży do celu i nie zapomina, że czasem, aby coś zdobyć, trzeba posłużyć się fortelem…

Jesteś genialnym Hultajem? A chcesz być?

„Jak zostać genialnym Hultajem” to książka o niezwykłych ludziach, Polakach, którzy dzięki niepospolitym cechom charakteru odnieśli sukces, stali się bohaterami, dokonali przełomów w swoich dziedzinach, a nawet nie raz i nie dwa zmienili dzieje świata.
To inspirująca opowieść o kreatywności, o nieszablonowym myśleniu, o uporze w obalaniu barier w drodze do celu.
Każde polskie dziecko powinno wiedzieć, że my Polacy jesteśmy utalentowani, pracowici, uparci i niezłomni w osiąganiu celu. Taki mamy charakter.

Dzięki tej bogato i przepięknie ilustrowanej książce Twoje dziecko pozna ciekawe historie niepospolitych ludzi i zrozumie, w jaki sposób ich wynalazki oraz idee przydają się nam dzisiaj. I to co najważniejsze: „Jak zostać genialnym Hultajem” pokaże Twojemu dziecku, że może osiągnąć wszystko. Wystarczy odrobina determinacji i… hultajstwa.

Miłej lektury!

Podobne wpisy