/

Konkurs Fotograficzny „Polskie Wesele”!

Jakie najpiękniejsze chwile udało Ci się uchwycić na polskim weselu? Ten wyjątkowy dzień to często nie tylko okazja do świętowania, ale także do zagłębienia się w bogatą kulturę naszego kraju. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie, który celebruje magię i tradycje polskich wesel.

Polskie wesela to radość, zabawa, ucztowanie, tańcowanie i świętowanie miłości. To czas, kiedy rodzina i przyjaciele zbierają się, by razem cieszyć się weselem pary młodej. Wasze fotografie mogą uchwycić niezapomniane chwile i uczucia.

Podziel się swoimi ikonicznymi zdjęciami prezentującymi piękno tradycji polskiego wesela. To mogą być ujęcia emocjonalnych chwil, radosnych tańców, czy też wyjątkowych dekoracji. Pokaż nam, jakie piękno i magia kryją się w tradycji polskich wesel. Chętnie zobaczymy także połączenie nowoczesności z tradycją, np. wesele górala z warszawianką.

Jak należy wziąć udział?

Facebook: Wystarczy zamieścić zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym na profilu State of Poland.

lub

Instagram: Wystarczy zamieścić fotografię wyjątkowej weselnej tradycji na swojej tablicy, oznaczyć @stateofpoland, a w opisie dodać hashtag #konkurspolskiewesele.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Czas trwania konkursu: 18.09.2023 – 25.09.2023

Rozstrzygnięcie: 26.09.2023 – 27.09.2023

7 laureatów konkursu otrzyma nagrodę w postaci Smartwatch REALME Watch.

Pobierz regulamin konkursu:

Podobne wpisy