Jabłonki Swawole i #GenFree

W dniu wczorajszym, w sobotę 18 września, miały miejsce dwa niezwykle barwne, niezwykle ważne dla nas i zorganizowane przez naszą Fundację wydarzenia:

Po pierwsze: Finał Festiwalu #Jabłonki Swawole na warszawskiej Poniatówce, gdzie mogliście, mimo pogody i między innymi, nieco poswawolić, spróbować pysznych potraw z jabłek, obejrzeć pokazy gry na bębnach, a na koniec poskakać na genialnym koncercie Bitaminy i Afromental. Gorąco dziękujemy Wam za przybycie, mimo tzw. taktycznej, bardzo niesprzyjającej pogody!

Po drugie: Młodzieżowa Konferencja #GenFree zorganizowana w hotelu Warszawa, poświęcona zagadnieniom współpracy państw i obywateli Regionu Trójmorza. Na wydarzenie przybyli goście z Węgier, Bułgarii, Słowacji, Słowenii, Litwy, Łotwy, Estonii, Austrii, Chorwacji i Czech. Nie zabrakło paneli dyskusyjnych, bardzo ciekawych wykładów prowadzonych przez uznane autorytety ekonomiczne, polityczne i kulturowe, rozmów kuluarowych, śmiechu, konstruktywnych wniosków, zaangażowania uczestników i zainteresowania naszą wspólną, regionalną przyszłością.

Zobacz stronę www GenFree

Podobne wpisy