Genfree 2023. Działo się!

Kolejna, trzecia już Trójmorska Konferencja Przyszłych Liderów Genfree za nami!

W tym roku rozmawialiśmy o innowacjach i technologii w służbie wolności. Jasnymi punktami były wykłady naszych znamienitych gości. Wśród nich były takie osobistości jak Juri Felsztyński- pisarz i rosyjski dysydent polityczny, oraz…. sam, legendarny Steve Wozniak, konstruktor komputera Apple i współzałożycie firmy Apple. Ooo, Pan Wozniak zdecydowanie zrobił furorę. Szczególnie wśród obecnych na konferencji adeptów IT, ale nie tylko.

Wydarzenie zostało otwarte przez prezesa Fundacji State of Poland Włodzimierza Dolę oraz Panią Beatę Daszyńską-Muzyczkę- prezesa Banku Gospodarstwa Krajowego. Na uczestników, młodych, ambitnych ludzi ze wszystkich państw Trójmorza, czekały interesujące wykłady, inspirujące spotkania oraz dyskusje oraz warsztaty

Serdecznie dziękujemy naszym uczestnikom za przybycie!

Czym jest Konferencja Genfree?

A właściwie The Three Seas Generation Freedom Future Leaders Conference to cykliczne wydarzenie skierowane do młodych ludzi urodzonych w wolnych społeczeństwach Europy Środkowo-Wschodniej. Konferencja Genfree gromadzi młode umysły, naszych przyszłych liderów, i umożliwia im spotkanie z dziennikarzami, dyplomatami, naukowcami oraz politykami z regionu Trójmorza.

W poprzednich latach konferencja poświęcona była planom rozwojowym Inicjatywy Trójmorza oraz wolności w czasach wojny i odradzania się autorytarnych reżimów.

Genfree.eu

Podobne wpisy